Po dniu pełnym wrażeń, przyda się chwila wytchnienia. To od Was zależy na co się zdecydujecie. Czy spędzicie aktywnie czas na siłowni, czy też zrelaksujecie się w saunie? Skorzystanie z nich jest bezpłatne i możliwe przez 24 godziny na dobę. A może wolicie spędzić czas korzystając z wszelkich udogodnień, jakie oferuje open lobby?
W sezonie wiosenno-letnim zapraszamy na taras na 6 piętrze, z którego można podziwiać panoramę Łodzi.


Open Lobby

Open lobby jest miejscem stworzonym do relaksu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dla dzieci przygotowaliśmy kącik artysty z kredkami i malowankami oraz kącik małego czytelnika z książkami i puzzlami. Dla rodziny lub grupy znajomych w różnym wieku proponujemy gry planszowe. Zaś na chwile samotności mamy propozycje ciekawych książek. Ponadto w każdej chwili możecie zamówić dania i napoje z karty menu.

Taras

W sezonie wiosenno-letnim udostępniamy naszym gościom unikatową atrakcję – dostęp do tarasu na 6 piętrze, skąd roztacza się niezwykły widok na centrum Łodzi, od łódzkiego Manhattanu przez pofabryczne zabytkowe budowle, aż do Katedry. Korzystanie z tarasu jest bezpłatne. Istnieje również możliwość zamówienia posiłków i napojów serwowanych przez hotel.


Sauna

Otwarta codziennie na życzenie

Sauna to doskonałe miejsce na relaks i chwilę zapomnienia po wymagającym dniu. Pobyt w naszej saunie pozwoli Wam odzyskać harmonię i poczuć przypływ energii oraz pozytywnych emocji.


Siłownia

Otwarta codziennie 24h  

Dzięki nowoczesnym sprzętom na siłowni możecie zadbać o dobrą kondycję i tężyznę fizyczną. Trening umili Państwu muzyka w tle oraz dostęp do programów telewizyjnych.


Holiday Inn Łódź

DiM Hotel Łódź Sp. z o.o.
ul.Piotrkowska 229/231
NIP: 7251794917

Zyskaj stały rabat

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda

U nas zrealizujesz

powered by ZUU.works