Hotel Holiday Inn Łódź, położony przy słynnej ulicy Piotrkowskiej to wyjątkowe miejsce do zorganizowania ważnych uroczystości rodzinnych oraz niezapomnianych eventów firmowych. Nasze doświadczenie, profesjonalizm i empatia to nasz klucz do organizacji przyjęć. Zawsze służymy radą i czuwamy nad tym, aby każdy z naszych drogich Gości był zadowolony i zapamiętał wizytę w naszym hotelu na długo.

Wesela 


Niezależnie od tego czy planujecie kameralne przyjęcie w gronie najbliższej rodziny czy tradycyjne wesele, zajmiemy się wszystkim profesjonalnie,
z wyczuciem i na czas. Wiemy jak ważny to dla Was dzień, więc zadbamy o każdy detal, abyście mogli w pełni cieszyć się tą wyjątkową chwilą.


Przyjęcia rodzinne

Zorganizujemy dla Was chrzciny, komunie, urodziny lub konsolacje. Indywidualnie skomponowane menu z produktów dostarczanych do hotelu przez lokalnych dostawców, piękne nakrycie stołów i uśmiech naszego zespołu to gwarancja udanego przyjęcia.

Imprezy firmowe

Zorganizujemy dla Was uroczystą galę, spotkanie integracyjne, jubileusz lub imprezę tematyczną. Unikalna lokalizacja w samym sercu miasta, zagwarantuje Wam szybki i wygodny dojazd. Auta zaparkujecie na naszym dużym, dozorowanym parkingu z bezpośrednim wejściem do hotelu, a my zadbamy o całą resztę. Nasz Szef Kuchni Piotr Pawłowski przygotuje specjalnie dopasowane do Waszych preferencji menu, a dział operacyjny zadba o perfekcyjną obsługę.

Skontaktuj się z nami

Planujesz organizację przyjęcia lub uroczystości?

IHG® Business Rewards

IHG® Business Rewards to program lojalnościowy dla osób organizujących spotkania, szkolenia oraz konferencje. W ten sposób chcemy podziękować naszym Klientom za lojalność.

Za każdy $1 USD wydany na wynajęcie Sali, usługi gastronomiczne oraz zarezerwowane pokoje otrzymacie 3 punkty.

Otrzymane punkty możecie wymieniać na: darmowe noclegi na całym świecie w hotelach należących do grupy IHG

... karty podarunkowe, bony, przeloty i wiele innych atrakcji. Pełna lista możliwości dostępna jest w katalogu IHG® Rewards.

Holiday Inn Łódź

DiM Hotel Łódź Sp. z o.o.
ul.Piotrkowska 229/231
NIP: 7251794917

Zyskaj stały rabat

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda

U nas zrealizujesz

powered by ZUU.works