Urządzona ze smakiem

 Restauracja "Łódzka" wraz z Open Lobby 

Przytulnie urządzona restauracja oraz open lobby w hotelu Holiday Inn Łódź to doskonałe miejsce na lunch, kolację, popołudniową kawę lub wieczornego drinka zarówno dla gości hotelowych jak i dla mieszkańców Łodzi.

Śniadania

6:30 – 10:30 - Poniedziałek – piątek
7:00 – 11:00 - Sobota, niedziela i święta

Na dobry początek dnia, proponujemy Wam śniadanie przygotowane w oparciu o własne wyroby oraz produkty od lokalnych dostawców. Na bufecie śniadaniowym znajdziecie między innymi szeroki asortyment dań ciepłych, wędliny wędzone tradycyjną metodą przez naszych kucharzy, ekologiczne jajka, domowe marmolady, świeże ciasta i ciastka wypiekane w naszej kuchni, bogaty wybór pieczywa oraz wiele innych potraw.
Nieodłącznym elementem śniadania jest aromatyczna, świeżo parzona kawa - dokładnie taka, jaką lubicie 😊. 

Open Lobby

Restauracja "Łódzka"

09:00–24:00 Poniedziałek – Niedziela

Restauracja a'la carte 12:00–22:00 Poniedziałek – Niedziela

Open lobby to przestrzeń do pracy i relaksu dopasowana do Waszych potrzeb. Spotkanie biznesowe, kolacja w gronie znajomych czy wieczorny drink po pracy – to wszystko znajdziecie właśnie tutaj.
Bazując na produktach najwyższej jakości, tworzymy dania kuchni międzynarodowej z regionalnymi akcentami. Zespół kucharzy sprosta wszelkim Waszym oczekiwaniom gwarantując niezapomniane doznania smakowe.
W lobby barze dostępna jest szeroka oferta napojów alkoholowych i bezalkoholowych, piw z lokalnego browaru oraz win i koktajli.

Taras

7:00 – 22:00 - Poniedziałek – Niedziela

W sezonie wiosenno-letnim udostępniamy Wam wyjątkowe miejsce, jakim jest taras na VI piętrze. Możecie podziwiać panoramę Łodzi przy porannej kawie, orzeźwiającym koktajlu i wieczornym drinku w gronie znajomych. A co powiecie na kolację na tarasie w blasku zachodzącego słońca?

Holiday Inn Łódź

DiM Hotel Łódź Sp. z o.o.
ul.Piotrkowska 229/231
NIP: 7251794917

Zyskaj stały rabat

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda

U nas zrealizujesz

powered by ZUU.works