Zarezerwuj pokój

Wybierz datę przyjazdu:
Noce:   Pokoje:
 
Dorośli: Dzieci:

W pobliżu

Ulica Piotrkowska

Piotrkowska jest główną ulicą w mieście. Hotel Holiday Inn Łódź usytuowany jest w samym jej centrum. Ta popularna ulica łączy północ i południe Łodzi. To tętniące życiem miejsce z doskonałym wyborem sklepów, restauracji, kawiarni, pubów, dyskotek, sklepów z antykami, galerii sztuk i nie tylko. Piotrkowska ciągnie się ponad pięć kilometrów od Placu Wolności do Placu Niepodległości, co czyni ją jedną z najdłuższych ulic handlowych na świecie. Wiele dziewiętnastowiecznych budynków zostało pięknie odrestaurowanych sąsiadując obok nowoczesnych budynków.

Atlas Arena

Holiday Inn położony jest 3 km od Atlas Areny. Otwarty w czerwcu 2009 roku obiekt sportowy i wystawienniczy przyciąga wielkie wydarzenia sportowe i koncerty. Holiday Inn Hotel Łódź jest jednym z rekomendowanych przez Atlas Arenę hoteli w Łodzi.
www.atlasarena.pl

Międzynarodowe Targi Łódzkie

Spółka Międzynarodowe Targi Łódzkie istnieje od roku 1989 i jest największym w centralnej Polsce organizatorem imprez wystawienniczych. Zakres działalności MTŁ to organizacja branżowych targów, wystaw, konferencji o krajowym i międzynarodowym zasięgu, a także budowanie biznesowego i nowoczesnego wizerunku Łodzi i Regionu. Od 2012 r. Spółka dysponuje nowoczesnym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ mieszczącym się przy al. Politechniki 4 o powierzchni ponad 13 000 mkw.
www.targi.lodz.pl

University Business Park

Kompleks biurowy University Business Park położony jest pomiędzy ulicami Wólczańską, Radwańską oraz Aleją Kościuszki. Lokalizacja w samym centrum Łodzi zapewnia dobry dojazd do budynków zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Swoje siedziby mają tu takie firmy jak Hewlett-Packard Polska, Samsung, Citibank Int PLC, AEGON S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta S.A., Kredyt Bank, czy Intergraph Polska.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to wydzielony obszar Rzeczpospolitej Polskiej, przeznaczony do prowadzenia działalności gospodarczej na specjalnych, preferencyjnych warunkach. Swoje inwestycje w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej ulokowali przedstawiciele szerokiego wachlarza branż produkcji i usług. Znane światowe marki lokując swoje inwestycje w Strefie tworzą nie tylko nowe miejsca pracy, ale i lepszy klimat pod kolejne inwestycje. Największymi inwestorami strefy są m. in. Dell, Procter&Gamble, Sonoco, Panattoni, Rexam HPC, RR Donnelly, Flextronics, Accenture, Citifinancial, Transition Techniologies, Apsys, Hutchinson, Bull, DHL Express, Schaumaplast Organika, BSH, Rossmann, St. Paul’s, Segro, Wincanton, Rehab Ent, SWS BPO, HSV, Hapam Poland, TNT Express Worldwide, Tele Atlas.
www.sse.lodz.pl